امروز    جمعه , 01/تير/1397  
 

منوی اصلی

گواهي نامه ها

گواهي نامه اعتبار بخشي

آمار بازديد از سايت

تعدا نمایش محتوا : 225686
 
بازديد معاونين مركز توسعه مديرت و تحول اداري وزارت بهداشت از بيمارستان امام حسين (ع)
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 14:21

 

در اين بازديد دكتر محقق و دكتر عابدي به همراه معاون مديرت منابع و نيروي انساني  و معاون درمان دانشگاه به همراه جمعي از مديران از قسمت هاي مختلف بيمارستان بازديد مبسوطي به عمل آوردند كه ضمن بحث و تبادل نظر با مديران واحدهاي مختلف  و مسئولين اين مركز نياز هاي نيروي انساني و تشكيلات مورد نياز بخش ها و واحد ها را مورد بررسي قرار دادند.

دكتر كلاليان مديرت منابع و توسعه دانشگاه در اين بازديد با اشاره به اهميت رعايت استانداردهاي نيروي انساني در ارائه خدمات به بيماران ، تلاش براي جبران كمبود نيروي انساني در بيمارستان را سرمايه گذاري براي بيماران دانست. همچنين دكتر اسدي معاون درمان دانشگاه نيز با ارائه آمار خدمات انجام شده براي بيماران بخش هاي مختلف نحوه مديرت خدمت رساني كادر درمان را براي بازديد كننندگان تشريح نمودند.

دكترعابدی معاون مرکز توسعه  وزارت بهداشت با در نظر گرفتن بازبینی تشکیلات بیمارستان از نحوه خدمت رساني و ارتقاء نيروي انساني در آينده نزديك براي خدمت رساني بهتر به بيماران اين مركز خبر دادند، همچنين دکتر محقق نيز در ادامه توضيح مختصري در مورد استاندارد هاي توضيح نيروي انساني ارئه نمودند كه این موضوع باعث توزیع عادلانه نیروی انسانی شده و حتی می تواند در برآورد نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای قابل  واگذاری به بخش غیر دولتی نقش موثری داشته باشد.

 

 
 
تبليغات
تبليغات